Измама

Публикувано от genaTa 
Измама
21-08-2020, 10:17AM
Прецакаха и мен тези найс лоанс някой ходил ли е на този адрес и подал ли е жалба в полицията
Re: Измама
21-08-2020, 10:49AM
genaTa Написано:
-------------------------------------------------------
> Прецакаха и мен тези найс лоанс някой ходил ли е
> на този адрес и подал ли е жалба в полицията

Това са бившите Good credit, които ме измамиха, сега май са Bravo credit. Пуснах жалба, но още нищо.
23-08-2020, 05:59AM
Браво кредит със скромна такса от 407 лв, да МРЪТ всичкииии, аз 4 лв нямам те ще ми искат 407 ПРЕДВАРИТЕЛНО, аре марш им казах
20-09-2020, 02:18PM
Май е време за разследване на НоваТВ smiling smiley
И то да се почне от сайтовете за безплатни обяви, защото както се вижда, модераторите дремят и позволяват на мошенниците да се рекламират. След като полицията не може да открие лицата, измамили хиляди хора, ще трябва да започнем от тези, които са първи във веригата, а именно зор.бг, базар.бг, олх, ало.бг .... мале, те са достаsmiling smiley
20-09-2020, 11:53PM
Преди време писах на Господари на ефира и нищо. А уж приемали всичко сериозно. Поне така пише в сайта им.
21-09-2020, 01:35AM
Бе сложна работа е това с издирването на лицата, които пускат обявите. Ама аз се чудя например на сайта базар. бг. Писах им за безчинствата на изманиците в тяхната рубрика "кредити", те ми отговориха, че на всяка обява има бутон "съобщи нередност" .... и какво? да цъкам аз на всяка обява и като изгоря с пари да натискам бутона. Ами, че модераторите не четат ли неграмотните текстове? А онези дето са преведени де да знам с какво ... с гугъл преводач примерно, и в тях изписани всякакви чуждестранни тел. номера, че и разни чужди сайтове публикуват.
Така, че и сайтовете за обяви да си носят последствията. Да си търсят начин как да си контролират обявите.

Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 21/09/2020 01:37AM от Tina.
21-09-2020, 07:51PM
Betimeche Написано:
-------------------------------------------------------
> genaTa Написано:
> -------------------------------------------------------
> > Прецакаха и мен тези найс лоанс някой ходил ли
> е
> > на този адрес и подал ли е жалба в полицията
>
>
> Това са бившите Good credit, които ме измамиха,
> сега май са Bravo credit. Пуснах жалба, но още
> нищо.
21-09-2020, 08:28PM
Жалбите в полицията са безмислени, защото извършителите са неизвестни и дознанието приключеа в момента, в който прочетат, че в жалбата е упоменато лице, което не фигурира в регистрите.
Наще измамници до един използват партизански имена. Да не са луди от МВР да търсят някой, който по име го няма.
Другаде трябва да се жалим.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход

© 2017-2022 CREDITCOMPASS.EU